Horoskopi

Horoskopi Ditor e Premte 23 Qershor 2023

DASHI Sot do iu përkushtoheni pafundësisht miqve sot dhe mund të fillojnë konfliktet me personat me të cilët ndani jetën. Do ju duhet të bëni disa zgjedhje. Mos e lini shumë pas dore partnerin sepse pak nga ...

Horoskopi Ditor e Enjte 22 Qershor 2023

DASHI Do i përkushtoheni shumë punës dhe njerëzve të dashur gjatë kësaj dite. Kjo gjë do bëjë që gjithçka t’iu ecë edhe më mirë. Ju të dashuruarit do jeni tolerantë dhe të kuptueshëm me partnerin tuaj. Marrë...

Horoskopi Ditor e Merkure 21 Qershor 2023

DASHI Vendosmëria e madhe mundet edhe të sjellë probleme gjatë kësaj dite. Ndonjëherë d ju mungojë maturia dhe mund të gaboni. Nëse keni një lidhje do tregoheni më kokëfortë sesa duhet dhe kjo do sjellë mosm...

Horoskopi Ditor e Marte 20 Qershor 2023

DASHI Mundohuni të shmangni me çdo kusht konfliktet në çift gjatë kësaj dite sepse përndryshe do përballeni me probleme serioze. Nëse keni një lidhje asgjë nuk ka për t’iu ndodhur dhe do kaloni një ditë plot...

Horoskopi Ditor e Hene 19 Qershor 2023

DASHI Ka mundësi që të ndiqni këshillat e disa mive sot dhe të hidhni disa hapa të rëndësishme. Nëse keni një lidhje do i besoni më tepër partnerit dhe do i pranoni disa ftesa që ai do ju bëjë për të dalë. P...

Horoskopi javor nga 19 – 25 qershor 2023

DASHI Sido që t’iu vijnë punët gjatë kësaj jave, mundohuni t’iu tregoni të gjithëve se jeni të pamposhtur. Tensioni do e pushtojë këtë jave jetën tuaj në çift. Do kaloni një krizë të vështirë kështu që bëhun...

Horoskopi Ditor e Shtune 17 Qershor 2023

DASHI Ka rrezik që stresi t’iu pushtojë herë pas here sot dhe nuk do ju lënë të qetë për t’i parë gjërat si duhet. Për fat Urani do ju bëjë disi më kreativë e më guximtarë. Nëse jeni në një lidhje harmonia d...

Horoskopi Ditor e Diel 11 Qershor 2023

DASHI Pak nga pak do filloni të keni besim tek ata që ju rrethojnë gjatë kësaj dite dhe do i hidhni hapat më të sigurta. Nëse keni një lidhje mundohuni të jeni sa më të qetë dhe të mos debatoni për gjëra të ...

Horoskopi Ditor e Shtune 10 Qershor 2023

DASHI Sot financat do jenë më të favorizuarat. Gjatë ditës mund të keni konflikte me disa persona për shkak të kritikave që do ju bëhen. Nëse jeni në një lidhje ka rrezik që ai që keni në krah të fillojë t’i...

Horoskopi Ditor e Enjte 8 Qershor 2023

DASHI Do jeni shumë origjinalë dhe realistë gjatë kësaj dite prandaj gjërat do ju ecin ashtu si keni ëndërruar. Për ju të dashuruarit pasioni do shtohet në mënyrë të habitshme dhe ndonjëherë do ju duket vërt...