Horoskopi

Horoskopi Ditor e Marte 6 Qershor 2023

DASHI Ditë me shumë aksion do jetë kjo e sotmja për ju kështu që përfitoni sa më shumë. Nëse keni një lidhje shfrytëzojeni sa të mundeni çdo moment për t'ia shprehur edhe më tepër ndjenjat partne...

Horoskopi Ditor e Hene 5 Qershor 2023

DASHI Sot nuk duhet të dëgjoni shumë fjalët e të tjerëve dhe çdo hap duhet ta hidhi me maturi. Mos ndryshoni asgjë në jetën tuaj sentimentale sepse më pas do e keni të vështirë të arrini të ndërtoni sërish a...

Horoskopi Ditor e Premte 2 Qershor 2023

DASHI Falë Hënës që do ketë ndikimin më të madh në jetën tuaj gjatë kësaj dite do kaloni caste fantastike dhe të mbushura me energji pozitive. Ju të dashuruarit do pëlqeni t’i bëni gjërat me qetësi dhe kujde...

Horoskopi i muajit qershor

Dashi Qershori i Dashit do të jetë shumë pozitiv sepse sapo ka nisur periudha e mirë financiare, investimesh dhe një periudhë ku ka shumë gjasa që të jenë çift. Rrugëtimi i tyre do të jetë në çift, do ketë r...

Horoskopi Ditor e Merkure 31 Maj 2023

DASHI Shfrytëzojeni sa më shumë çdo moment gjatë kësaj dite sepse si kjo e sotmja nuk vijnë shpesh. Nëse keni një lidhje mos ndaloni së i shprehuri ndjenjat sepse vetëm kështu marrëdhënia me partnerin do fil...

Horoskopi Ditor e Merkure 31 Maj 2023

DASHI Shfrytëzojeni sa më shumë çdo moment gjatë kësaj dite sepse si kjo e sotmja nuk vijnë shpesh. Nëse keni një lidhje mos ndaloni së i shprehuri ndjenjat sepse vetëm kështu marrëdhënia me partnerin do fil...

Horoskopi Ditor e Hene 29 Maj 2023

DASHI Saturni do ju bëjë më të mençur dhe më të organizuar gjatë kësaj dite. Do e dini çfarë të kërkoni dhe do e gjeni rrugën për t’ia dalë. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj me partnerin ka për të qenë...

Horoskopi Ditor e Premte 26 Maj 2023

  DASHI   Sot nuk do lejoni asnjë person të marrë vendime në vendin tuaj dhe do jeni të zotët e vetes. Nëse keni një lidhje do mund të bëni diskutime të sinqerta me partnerin dhe do gjeni zgj...