Art Plus

Horoskopi Javor 22-28 Gusht 2022

Horoskopi javor nga 22 deri në 28 gusht 2022. A mund ta besoni se vera tashmë po mbyllet? Këtë javë ne i themi lamtumirë një sezoni veçanërisht dramatik të Luanit dhe përshëndetje për lehtësimin “le të...

Kinemaja shëtitëse ‘zbarkon’ në Sarandë

Projekti “Kinemaja shëtitëse”, pas një turneu në qytete të ndryshme të vendit, zbarkoi në Sarandë, mbrëmjen e 15 gushtit, për të qëndruar aty për 3 netë rresht. “Open Cinema 2022” është formati që i jep drit...